image1 image1 image1

ŚWIĘTY MIKOŁAJ LUBI ODWIEDZAĆ DZIECI W KAŻDYM MIEJSCU NA CAŁYM ŚWIECIE

DSC 0049

 

W dniu 4 grudnia 2015 r. Centrum Promocji i Edukacji LGR Kaszuby w Chmielnie odwiedził szczególny gość. Był to Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów, który poszukiwał dzieci ze Szkoły Podstawowej z Leźna.

 

 

 

Mimo, iż dzieci przybyły do LGR Kaszuby na seans filmu 3D, warsztaty malarstwa na szkle oraz zajęcia na sali z grami i zabawami multimedialnymi,  od samego rana nasłuchiwały charakterystycznego dźwięku dzwoneczka corocznego gościa, wiedziały bowiem, że w tym roku Święty Mikołaj o nich nie zapomniał i zapowiedział odwiedziny w LGR Kaszuby w Chmielnie. Długo oczekiwany gość kiedy tylko się pojawił wywołał uśmiech na twarzach dzieci, które przywitały go bardzo gorąco. Swoje wejście z rozbrzmiewającym dzwonkiem w ręku, jak na Mikołaja przystało rozpoczął niezawodnym Ho, Ho, Ho!  Zanim jednak rozdał prezenty dzieciom, porozmawiał z nimi, spytał czy były grzeczne. Dzieci zaśpiewały piosenki, podarowały mu pokolorowane przez siebie obrazki a także poczęstowały ciasteczkami i kubkiem mleka.

Z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne! Zdęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. Dzieci długo wspominały Świętego gościa, dzieliły się wrażeniami, ponownie oglądały prezenty, zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa i pomachają mu na pożegnanie.

Dzisiejsze spotkanie w LGR Kaszuby z Świętym Mikołajem było pełne pozytywnych, niesamowitych, niezapomnianych  wrażeń i emocji.

free joomla templatesjoomla templates
  Copyrights by Lokalna Grupa Rybacka Kaszuby  
logotypy